Skleněné posuvné stěny praha 6, praha 9, karlovy vary

 
 

Skleněné posuvné stěny – elegantní způsob rozdělení prostor

 
 
 

Získejte další pohodlný prostor s prosklenou posuvnou stěnou!

 
Jako zkušení odborníci Vám rádi poradíme nejvhodnější variantu řešení prosklené posuvné stěny pro Vaši terasu. Ať se jedná o dokončení stávající terasy, novostavbu, rozdělení vnitřních prostor nebo zasklení balkonu, s naší prosklenou posuvnou stěnou budete vždy spokojeni.

Obraťte se na nás - poradíme Vám zcela nezávazně, ale kompetentně.
 

Skleněné posuvné stěny jako elegantní ochrana před rozmary počasí

 
Díky prosklené posuvné stěně splynou rozdíly mezi interiérem a exteriérem. Můžete mít neomezený výhled a zároveň se cítit bezpečně. Prosklená posuvná stěna Vám prodlouží možnost posezení na terase.

Skleněné elementy spolehlivě chrání Vás i Váš zahradní nábytek před deštěm a větrem. Výhodou této stěny je, že Váš pohled do okolí není ničím narušen - výhled je dokonalý. Maximální ochrana před vlivy počasí jde ruku v ruce s pocitem posezení ve volné přírodě. Pokud to počasí dovolí, mohou se skleněná křídla odsunout ke straně a vstup z terasy do zahrady je volný. Důraz na bezpečnost: posuvnou stěnu s kalným bezpečnostním sklem lze snadno uzamknout, abychom zabránili nezvaným hostům vstoupit do Vašeho domu.

Elegantní a tenkou posuvnou stěnu lze bez problému namontovat na každou terasu. Hodí se také pro rozdělení vnitřních prostorů nebo k zasklení balkonů.
 

Co všechno byste měli o prosklené skládací stěně vědět:

 
Posuvná křídla lze ovládat velice lehce. Posuvná stěna se 4 vodicími kolejnicemi má stavební hloubku pouze 79 mm. Standardní provedení může být až 2,4 m vysoké a 7 m široké. V závislosti na šířce lze použít dvou, tří nebo čtyřdílnou vodicí kolej. Možné uspořádání posuvných křídel ukazují uvedená schémata. Jednotlivá křídla jsou zasklena kaleným bezpečnostním sklem o síle 8 nebo 10 mm. Součástí tohoto systému jsou vodicí kolejnice a celoobvodový rám.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nám zavolat nebo navštivte jednu z našich poboček.